Kibice Błękitnych wspierają "Betanię."

Kibicowska wyprawa rowerem przez Polskę to samotny przejazd rowerem ponad 2 500 km rowerem dla opolskiego hospicjum "Betania". Rowerem Polskę przemierza Robert Ćwikliński.

Akcja polega na zbiorze koszulek klubów sportowych z południa i wschodu kraju. Koszulki te zostaną wystawione na aukcję, a zysk z nich w pełni zasili kasę placówki. Każdy klub przekazuje tylko jedną koszulkę, a chętnych do wspierania akcji i placówki może być więcej, dlatego została uruchomiona zbiórka.

Dziś, trzeciego dnia wyprawy na trasie Brześć Kujawski- Konin, kibice Błękitnych Mąkolno przekazali swoją koszulkę kibicowską, wraz z innego typu gadżetami z autografami. Gadżety zostaną zlicytowane na aukcji, a dochód zostanie przekazany na rzecz hospicjum "Betania" z Opola.